Strona główna O nas Usługi Internet Kamera Kontakt
Telekomunikacja
Telewizja
Teleinformatyka
Multimedia
Serwis
Wykonaliśmy
 
 

Jako podwykonawcy różnych firm wykonaliśmy dziesiątki różnych (dużych i małych) projektów. Samodzielnie do tej pory wykonaliśmy dopiero kilkanaście projektów -oto kilka z nich:

Projekt i budowa sieci telekomunikacyjnej i alarmowej na osiedlu Żubrów w Łukęcinie
www.domynadmorzem.pl
 

Magistrala wykonana kablami XzTKMXpw o różnej pojemności (stopniowane od 10x4x0,5 do 100x4x0,5) ułożonymi prosto w ziemi na podsypce piaskowej. Zabezpieczone folią ostrzegawczą. Łączówki szczelinowe Agmar LKM zastosowane w szafach dystrybucyjnych i w głównej szafie krosowniczej. Zabezpieczenie łączówek w głównej szafie krosowniczej ochronnikami abonenckimi. Złącza na kablach wykonane w technologii modułowej 3M zabezpieczone osłoną termokurczliwą Raychem XAGA

Instalacje od szaf dystrybucyjnych do budynków wykonane kablem XzTKMXpw 4x2x0,6 ułożonymi prosto w ziemi na podsypce piaskowej. Zabezpieczone folią ostrzegawczą.

Instalacje wewnątrz budynków wykonane kablem YTKSY 2x2x0,5. Łączenia między kablem instalacyjnym z szafy dystrybucyjnej a instalacją wewnętrzną wykonane łącznikami ETON23 w rozecie podtynkowej wewnątrz budynku. Instalacje wewnętrzne zakańczane kilkoma gniazdami modularnymi RJ-11 podtynkowymi.

Całkowita pojemność sieci to około 300 par.

 
Rozbudowa sieci komputerowej dla Szczecińskich Zakładów Zbożowych
www.pzz-szczecin.com.pl
 

Projekt i wykonanie rozbudowy instalacji sieci komputerowej w pomieszczeniach biurowych. Montaż koryt kablowych PVC. Montaż kilku gniazd RJ-45. Zainstalowanie 2 skrzynek aluminiowych Agmar na urządzenia aktywne sieci. Ułożenie kabla UTP w istniejących i dobudowanych korytach kablowych. Zakończenie kabli od strony głównego przełącznika wtykami RJ-45
Montaż w skrzynkach i konfiguracja urządzeń do transmisji radiowej zastosowanych do przekazu danych do drugiego budynku. Zamontowanie mikropaskowych panelowych anten zewnętrznych Dipol ATK-P1. Podłączenie całej sieci do Internetu.

Liczba komputerów podpiętych do sieci to 9 sztuk.

 
Wykonanie sieci komputerowej w firmie EKO-3
www.eko3.stargard.pl
 

Projekt i wykonanie instalacji sieci komputerowej w pomieszczeniach biurowych. Ułożenie kilkudziesięciu metrów kabla UTP zakończonego wtykami RJ-45 -kabel przyklejany na gorąco do listew przypodłogowych. Montaż przełącznika sieciowego. Wykonanie konfiguracji sieciowej komputerów i podłączenie całej sieci do Internetu.

Liczba komputerów podpiętych do sieci to 5 sztuk.

 
Wykonanie sieci komputerowej wraz z podłączeniem do Internetu w technologii Frame Relay dla firmy Infostrada -Polskiego partnera firmy MotionTouch
www.motiontouch.com
 

Projekt i wykonanie instalacji sieci komputerowej w pomieszczeniach biurowych. Ułożenie kilkudziesięciu metrów kabla UTP nad podwieszanym sufitem. Wykonanie zejść do biurek pracowników w rurce peszel. Montaż plastikowej skrzynki wraz z przełącznikiem sieciowym. zakończenie kabli instalacyjnych od stron biurek i przełącznika sieciowego wtykami RJ-45 w gumowych osłonkach. Wykonanie zabezpieczenia instalacji elektrycznej zasilającej urządzenia aktywne. zainstalowanie na poddaszu budynku biurowego urządzeń do transmisji radiowej wraz z dodatkową anteną panelową. Zainstalowanie takiego samego urządzenia do transmisji radiowej w jednej z naszych lokalizacji w celu przesłania sygnału do nas. Wpięcie tego sygnału w naszą magistralę przesyłową o prędkości 2x108Mb/s w wydzieloną szczelinę 2048kb/s i transmisja dalej do naszego datacenter w Stargardzie. Zainstalowanie w naszym datacenter łącza Frame Relay o prędkości 2048kb/s pod które zostało to wpięte.

Projekt ten pozwolił firmie nie mającej możliwości na instalację łącza FR w swojej lokalizacji na posiadanie takiego łącza za pośrednictwem naszej firmy. Liczba komputerów podpiętych do sieci to 8 sztuk.


Od roku 2007 realizacją projektów niezwiązanych bezpośrednio z Internetem zajmuje się nasz
Dział Techniczny Freeway™. Częściowy wykaz zrealizowanych projektów sygnowanych nową marką dostępny pod adresem: www.freeway.pl.