Strona główna O nas Usługi Internet Kamera Kontakt
Telekomunikacja
Telewizja
Teleinformatyka
Multimedia
Serwis
Wykonaliśmy
 
 

Nasza firma zajmuje się serwisem sprzętu teleinformatycznego. Dokonujemy przeglądów technicznych i konserwacji sprzętu teleinformatycznego, napraw oraz rozbudowy. Zmierzymy się z każdym problemem w branży telekomunikacyjnej i informatycznej nie pozostawiając państwa firmy bez pomocy. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w tej branży, pozwala na szybką i fachową pomoc.

Jedną z podstawowych działalności serwisowych naszej firmy są stałe umowy serwisowe. Taka forma współpracy z Klientem zapewnia wysoką jakość pracy jego systemu komputerowego. Umowę serwisową proponujemy zwykle w przypadku większych instalacji komputerowych (np. sieci). Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, jeżeli system Klienta, to jeden komputer z drukarką, urządzeniem fiskalnym i oprogramowaniem sprzedaży - w takim przypadku także oferujemy możliwość stałej współpracy przy zachowaniu relatywnie niskich cen i wysokiej jakości świadczonych usług. Umowa serwisowa zapewnia m.in. szybki czas reakcji serwisu oraz regularną diagnostykę sprzętu i oprogramowania. W ustalonych z Klientem odstępach czasu dokonujemy przeglądu komputerów, drukarek i innego sprzętu komputerowego, przeprowadzamy regularne testy antywirusowe. W zależności od umowy, w miejsce uszkodzonego sprzętu, na czas naprawy dostarczamy sprzęt zastępczy.

Drugą metodą współpracy są usługi doraźne. Wiele firm nie wymaga stałych konsultacji. Oferujemy wtedy usługi doraźne. Oferujemy krótki czas reakcji i nasze doświadczenie. Warto nas sprawdzić tym bardziej, że nasze ceny nie są wysokie! Umowy serwisowe opłacane są na zasadzie abonamentu miesięcznego w formie ryczałtu, a usługi doraźne opłacane są jednorazowo za wykonaną usługę.

Zakres działania objęty opieką teleinformatyczną jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klientów, a do najczęściej spotykanych czynności można zaliczyć:
konserwacja i rekonfiguracja central telefonicznych;
administrację serwerami, sieciami komputerowymi, stacjami roboczymi i urządzeniami peryferyjnymi, nadzór nad ich bezawaryjną pracą;
doradztwo w zakresie zakupu nowego sprzętu i oprogramowania;
naprawy i modernizacje sprzętu komputerowego, konsultacje w zakresie możliwości i opłacalności jego modernizacji;
instalacja, konfiguracja i wdrażanie oprogramowania wspierającego działalność firmy;
usuwanie wirusów komputerowych oraz zapobieganie infekcjom;
wspomaganie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z użytkowaniem komputera oraz szkolenia w zakresie używania sprzętu komputerowego i oprogramowania;
okresowe konserwacje komputerów i urządzeń peryferyjnych.

Prawdą jest, że ciężko o profesjonalne doradztwo, o fachową poradę i obsługę kompleksową, pomimo ogromu firm informatycznych na rynku. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań aby nasz zespół specjalistów składał się z ludzi doświadczonych, wykwalifikowanych i znających się doskonale na sprzęcie i potrzebach klientów. Dzięki temu jesteśmy firmą wartą zaufania i gotową zadbać w fachowy i profesjonalny sposób o całość sprzętu jakim dysponują nasi Klienci.

Rozbudowa
Jedynym sposobem, żeby utrzymać swój sprzęt komputerowy w dobrej formie jest jego stała rozbudowa. Dzięki modułowej budowie współczesnych komputerów możliwe jest bardzo proste zwiększenie ich mocy obliczeniowych, pojemności i szybkości. Rozbudowa taka polega na wyjęciu przestarzałych elementów i zastąpieniu ich elementami nowszymi o lepszych właściwościach.

W dzisiejszych czasach, kiedy rozwój technologiczny sprzętu komputerowego przybrał niesamowite tempo, któremu niezmiernie ciężko nadążyć, zmuszani jesteśmy do ciągłej rozbudowy i unowocześniania sprzętu, którym dysponujemy. W takiej sytuacji niezastąpiona jest fachowa i profesjonalna porada specjalistów, którzy zoptymalizują proces unowocześniania sprzętu w taki sposób, by pracował znacznie wydajniej, przy jednoczesnej oszczędności finansów klienta.

Naprawa
Świadczymy usługi w zakresie diagnozowania i naprawy sprzętu komputerowego. Diagnoza taka polega na właściwej i szybkiej ocenie która w jednoznaczny sposób określi zakres awarii i pozwoli usunąć jej przyczynę. Niejednokrotnie naprawa taka oparta jest o modyfikacje na poziomie oprogramowania, którego naprawa, ewentualnie reinstalacja rozwiązuje problemy ze sprzętem i przywraca jego pełna wydajność i funkcjonalność.

Konserwacja
Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że sprzęt komputerowy, czy to zestaw, czy pojedyncze elementy wyposażenia, powinny być regularnie konserwowane. Czynności takie zapewniają prawidłową i bezawaryjną pracę całego systemu komputerowego i eliminują ryzyko uszkodzenia fizycznego. Istnieje możliwość podpisania umowy na stałą usługę serwisową, związaną z czyszczeniem, odkurzaniem i konserwacją sprzętu komputerowego. Usługa taka odbywa się w siedzibie firmy klienta, dzięki czemu nie musi się on martwić, ani tracić czasu na dostarczanie sprzętu i związaną z nim stratą cennego czasu. Każda umowa przygotowywana jest indywidualnie, w celu zoptymalizowania jej do potrzeb klienta.