Strona główna O nas Usługi Internet Kamera Kontakt
Telekomunikacja
Telewizja
Teleinformatyka
Multimedia
Serwis
Wykonaliśmy
 
 
Spis tresci:
- Kablowa
- Satelitarna
- PrzemysłowaKablowa
sieć magistralna
Oferujemy swoje usługi przy budowie sieci telewizji kablowej z zastosowaniem koncentrycznych kabli dystrybucyjnych. Naszą ofertę kierujemy do developerów budujących średniej wielkości osiedla.
Niebawem więcej informacji.

zakończenia abonenckie
Dział w przygotowaniu

Satelitarna
Jeszcze kilka lat temu oferta telewizji sprowadzała się do nadawania dwóch programów, zaś instalację u odbiorcy stanowiła antena zamocowana na balkonie i połączona przewodem z odbiornikiem telewizyjnym. Od tego czasu liczba programów znacznie wzrosła, rozwinęła się technika przekazu satelitarnego i kablowego. Prawdziwa rewolucja w tej dziedzinie jest jednak dopiero przed nami. Dzięki instalacji telewizyjnej możliwe będzie korzystanie z Internetu, prowadzenie rozmów telefonicznych, monitorowanie alarmów, odczytywanie liczników (energii, gazu, wody), dokonywanie zakupów - część tych usług jest już oferowana przez sieci kablowe w Polsce. Oferujemy państwu zaprojektowanie i wykonanie instalacji telewizji satelitarnej i naziemnej w domach jedno i wielorodzinnych. Specjalizujemy się w instalacjach z wykorzystaniem multiswitchy. Instalacje takie umożliwiają odbiór dowolnego programu naziemnego w każdym gniazdku antenowym oraz po podłączeniu przez abonenta tunera satelitarnego również programów satelitarnych z dwóch satelitów. Anteny i zwrotnica zamontowane na dachu, Zestaw wzmacniaczy kanałowych, rozgałęźniki na strychu. Instalacja umożliwia rozwój i podłączenie w przyszłości np. monitoringu. Przełączanie i dołączanie abonentów do poszczególnych multiswitchy odbywa się na klatce schodowej. Ze względu na konieczność precyzyjnych obliczeń instalację tą należy zlecić do zaprojektowania i wykonania naszej firmie. Do odbioru sygnałów naziemnych wykorzystywane są anteny na zakres: UKF-FM (radio), VHF (z reguły program I TV) i UHF. W przypadku anten radiowych warto zwrócić uwagę na możliwość odbioru sygnałów w polaryzacji poziomej i pionowej. Wśród anten telewizyjnych najlepsze efekty odbioru uzyskuje się za pomocą anten YAGI-UDA. Anteny satelitarne z zamocowaniem typu „azymut-elewacja" pozwalają na odbiór programów z jednego satelity. Stosując zamocowanie dwóch konwerterów tzw. „zezujących" można odbierać programy z dwóch położeń satelitów. Generalnie zadawalające efekty uzyskać można za pomocą czasz o średnicy 90 cm

Przemysłowa
Nowoczesne technologie informatyczne wkroczyły w środowisko telewizji przemysłowej CCTV (Closed Circut TeleVision telewizja o układzie zamkniętym). FreVay oferuje Państwu najnowocześniejsze rozwiązania montażu systemu CCTV z wykorzystaniem zapisu na dyskach serwera. Odchodzimy w ten sposób od drogich w utrzymaniu i nieefektywnych systemów telewizji analogowej, wykorzystujących 24-godzinne magnetowidy poklatkowe.

Montaż telewizji przemysłowej z systemem cyfrowego zapisu, otworzy nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia. Stała kontrola i dostęp do zapisu systemu monitorującego, z każdego miejsca na świecie to nowe możliwości, które są dostępne dzięki rozwiązaniom najwyższej klasy, które znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy.

Proponujemy państwu projekt i montaż instalacji opartych o urządzenia wykorzystujące możliwości zapisu cyfrowego zwane centralami wizyjnymi. Poniżej szerzej przedstawiamy charakterystyczne cechy rozwiązań opartych na cyfrowej rejestracji obrazu.

możliwość wykorzystania posiadanego komputera do współpracy z systemem wizyjnym
możliwość jednoczesnego nagrywania, przetwarzania i oglądania obrazów z dowolnych kamer
jakość nagrania niezmienna (niezależnie od upływu czasu i ilości odtworzeń)
szybkie przeszukiwanie i odtwarzanie zapisów archiwalnych nie powodujące przerw w rejestracji bieżących zdarzeń
długość zapisu uwarunkowana jedynie wielkością dysku twardego (1 godz. nagrań to 20 - 100 MB zależnie od ilości wykorzystywanych kamer)
możliwość przesyłania (sieciowo) do innych komputerów bieżących oraz nagranych obrazów.

Znakomite i niedrogie systemy umożliwiające podgląd i rejestrację obrazu na komputerze PC z kamer czarno-białych lub kolorowych.
rozwiązania dla systemów do 32 kamer czarno-białych albo kolorowych podłączanych do komputera klasy PC pracującego pod kontrolą systemu Windows
obserwacja i zapis obrazów na dysku twardym
- w systemie ciągłym
- w systemie od godziny do godziny
- w systemie z wykrywaniem ruchu
możliwość pracy sieciowej czyli komputery pracujące w firmie i wyposażone w program mogą odbierać niezależnie obraz z kamer
wyświetlanie obrazu w dowolnej kombinacji z podziałem ekranu umożliwiającym obserwację jednocześnie obrazów z różnych kamer
podgląd przez linię telefoniczną lub łącze stałe z innego komputera np. dom-firma ; dyrekcja-oddział i.t.p
możliwość odtwarzania plików z zapisem na niezależnym komputerze za pomocą przeglądarki
opcjonalnie, zdalne sterowanie (włącz - wyłącz) dodatkowymi urządzeniami podczas transmisji obrazu np. dom - praca
automatyzacja zadań
zastępują drogie urządzenia tradycyjne tzn. multiplexer, magnetowid poklatkowy oraz monitory